Tork, dla czego warto wybrać oryginalne produkty higieniczne?

Produkty higieniczne to coś, co jest obecne w naszym życiu na co dzień i czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotna jest ich jakość oraz komfort użytkowania. To, jak postrzegane jest miejsce, które tworzymy dla innych, czy to w własnej firmie czy w zakładzie pracy, zależy w dużej mierze od detali takich jak na przykład serwetki, chusteczki, papier toaletowy czy mydła, z których użytkownicy mogą w wygodny sposób korzystać przy codziennych czynnościach higienicznych.

Dlaczego przy wyborze artykułów higienicznych warto postawić na sprawdzonego producenta?

Coraz częściej decydujemy się na zamawianie produktów przez internet, nie mając możliwości zobaczenia ich i dotknięcia przed dostarczeniem paczek. Z jednej strony, możemy dzięki temu na spokojnie przeanalizować oferty i wybrać te, które najbardziej odpowiadają nam pod względem ceny, jednak z drugiej, jeśli nie znamy danej marki, kupujemy przysłowiowego kota w worku i może zdarzyć się, że wcale nie będziemy zadowoleni z jakości zamówionych rzeczy.
Właśnie dlatego, podczas zakupów produktów higienicznych warto kierować się znajomością i zaufaniem do danego wytwórcy. Z produktami marki Tork nie powinniśmy mieć tego problemu, ponieważ możemy spotkać je w naprawdę wielu miejscach – wystarczy dobrze przypatrzeć się podczas dokonywania codziennych sprawunków. Znajdziemy je na przykład w galeriach handlowych, restauracjach oraz innych firmach gastronomicznych i usługowych, a także placówkach medycznych.

Zobacz również  Jak dbać o czystość i higienę w kuchni, aby uniknąć zatruć pokarmowych

Jakie produkty znajdziemy w ofercie marki Tork?

Marka ta jest częścią większego i słynącego z nowoczesnych rozwiązań koncernu Essity, który zdobył sobie zaufanie klientów na całym świecie. Firma skupia się nie tylko na efektywnej produkcji, ale dba również o zrównoważony rozwój i proponuje jak najbardziej ekologiczne rozwiązania.

Flagowymi produktami marki Tork są papierowe serwetki, ręczniki, papiery toaletowe, nakładki sedesowe i worki na odpady higieniczne, które dzięki wysokiej jakości spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znane i cenione są również ich odświeżacze zapachowe, mydła w płynie i żele antybakteryjne. Produkty te doskonale komponują się z nowoczesnymi dozownikami, dzięki którym ich użytkowanie jest ergonomiczne i bardzo wygodne. W ofercie znajdziemy również nowoczesne kosze na odpady i wiele innych produktów związanych z szeroko pojętą higieną.

Gdzie dobrze sprawdzą się produkty higieniczne Tork?

Produkty te świetnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych o różnej specjalizacji, a także w każdym miejscu, w którym ludzie na co dzień wykonują podstawowe czynności higieniczne, takie jak choćby mycie rąk.
Rwący się papier toaletowy, klejące się do mokrej skóry fragmenty ręczników papierowych, dozowniki do mydła wydające nieadekwatne porcje czy serwetniki, z których za jednym pociągnięciem wypada kilka lub kilkanaście sztuk serwetek, to coś co z całą pewnością nie jest miłe dla użytkownika i wpływa na większe zużycie danego środka lub produktu. Na szczęście, wybierając produkty marki Tork możemy być spokojni, że nasze artykuły higieniczne są dobrej jakości i dają komfort użytkowania, który z pewnością przypadnie klientom i współpracownikom do gustu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *